window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-190110563-1');

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 2 089,00 zł

Klasa szczelności

Klasa szczelności

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Pomieszczenie

Pomieszczenie

Styl

Styl

Lampy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne

Dla firmy

Dla firmy

Ilość żarówek

Ilość żarówek

Led

Led

Kategorie

Kategorie

Lampa do łazienki

Lampa do łazienki

Znaleziono 444 produktów.

Pokazano 1-36 z 444 pozycji

Aktywne filtry

Lampy łazienkowe

Łazienka jest takim miejscem, w którym oświetlenie dodatkowe spełnia bardzo ważne zadanie. Lampy łazienkowe w formie kinkietów montuje się najczęściej po obydwu stronach lustra. Dzięki temu można bez problemu ogolić się i wykonać makijaż. Każda czynność higieniczna wymaga dobrego doświetlenia. Źle dobrane oświetlenie łazienkowe funkcyjne będzie rzucać cienie czy zmieniać barwę skóry.

Lampy łazienkowe, która mają doświetlać lustro, mogą mieć także formę listwy LED. Umieszczona u góry szklanej tafli będzie precyzyjnie ją oświetlała. Pamiętaj, aby dobrać nie tylko odpowiednią barwę żarówki, która powinna być nie za ciepła i nie za surowa, ale też zwróć uwagę na styl. Najlepiej połączyć oświetlenie do łazienki w ramach jednej serii lamp. Mogą stanowić spójną całość dzięki podobnej stylistyce i kolorystyce.

Oświetlenie łazienkowe – centralne źródło światła

Często, szczególnie w większych łazienkach, montuje się na środku sufitu centralne oświetlenie łazienkowe. Zazwyczaj jest to pojedyncze źródło światła o niewyszukanej formie. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju lampy łazienkowe wiszące. Mogą to być długie tuby w różnych kolorach np. srebra czy bieli lub proste żyrandole klasyczne. Znajdziesz też u nas lampy do łazienki inspirowane stylem industrialnym.

Sporo osób wybiera jednak inne oświetlenie do łazienki. Dlatego też nie brakuje u nas eleganckich opraw sufitowych kwadratowych lub okrągłych. Mogą mieć srebrne czy chromowane obramowania, co dodaje im jeszcze więcej uroku. Tego typu lampy łazienkowe dają dużo światła i zajmują bardzo mało miejsca.

Jeśli szukasz lamp podtynkowych wpuszczanych, to również znajdziesz w ofercie szeroki wybór takich opraw. Są to nowoczesne niewielkich rozmiarów lampy do łazienki, które ciekawie aranżują wnętrze. Podobnie prezentuje się oświetlenie do łazienki w formie tub natynkowych. Stalowo-szklane chromowane, białe lampy efektownie definiują przestrzeń.

Również eleganckie oświetlenie do łazienki stanowią plafony natynkowe. Kwadratowe lub okrągłe – każdy kształt ładnie wpisuje się w aranżację łazienki, zależnie od zagospodarowania wnętrza. Takie lampy do łazienki sprawdzają się, podobnie jak wpuszczane spoty, w miejscach o niewielkiej kubaturze. Usiany większymi i mniejszymi punktami świetlnymi sufit będzie wyglądać zjawiskowo.

Lampy do łazienki - doświetlenie strefy umywalki i półek

Wyżej wspomniane kinkiety to oświetlenie łazienkowe, które sprawdza się też w innych miejscach, nie tylko przy lustrze. Kinkiet możesz zamontować na ścianie przy wannie, aby móc delektować się dobrą książką podczas kąpieli. Takie lampy do łazienki sprawdzą się również jako efektowne i praktyczne podświetlenie szafek z akcesoriami higienicznymi i dekorem.

Oprócz tego lampy do łazienki w formie kinkietu często montuje się przy umywalce. Oczywiście można ją zastąpić reflektorkiem bądź spotem czy nawet elegancką listwą LED. Jeśli Twoja łazienka jest większa, będziesz potrzebować więcej oświetlenia funkcyjnego. Kinkiety, halogeny, oczka świetlne i oprawy natynkowe lub wpuszczane tworzą ciekawe aranżacje nawet w najmniejszej łazience.

Inne sposoby na rozświetloną i przytulną łazienkę

Lampy łazienkowe mogą mieć formę małych oczek ledowych bądź halogenowych. Umieszczone obok siebie na suficie wzdłuż linii sufitu stworzą ciekawe efekty wizualne. Takie oświetlenie łazienkowe będzie bardzo ciekawie prezentować się rozsiane po całym suficie w różnych miejscach. Na ciemniejszym maleńkie lampy łazienkowe suficie stworzą efekt rozgwieżdżonego nieba.

Jeśli Twoja łazienka ma niedużą kubaturę, rozmieść kinkiety bądź reflektory przy listwie podłogowej i skieruj ich głowice w górę. Snop światła z kilku źródeł oświetli górę wnętrza, stwarzając iluzję większej przestrzeni. Takie oświetlenie do łazienki tworzy również ciekawy klimat.

Lampy łazienkowe dobrze dopasowane do rozmiaru i stylu wnętrza stają się ważnym elementem oświetleniowym, ale i dekoracyjnym. Za ich pomocą doświetlisz wnętrze w taki sposób, aby było praktyczne, przytulne i bezpieczne.

Zainspiruj się naszymi pomysłami na oświetlenie łazienkowe, a stworzysz wnętrze, z którego będziesz korzystać z przyjemnością.