window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-190110563-1');

List of products by brand Sigma lighting

Sigma lighting to polski producent oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz.

Wyroby tego producenta charakteryzują się starannym wykonaniem i dbałością o każdy detal. Wzornictwo zawsze podąża za najnowszymi trendami.

Oprawy projektowane są w bogatej kolorystyce i  różnorodności modeli. Dzięki temu można dobrać w serii lampy wiszące, sufitowe, kinkiety oraz lampy podłogowe i gabinetowe.

Lampy sufitowe występują w bogatej kolorystyce i starannym wykonaniu. Dużo tu modeli wykonanych z metalu i szkła. Oprawy wykonane są tak, aby ich montaż był wygodny i łatwy. Dobra jakość i staranne wykonanie to atuty tych lamp. Idealnie dobrane klosze łagodzą światło żarówek i są świetnej jakości. Modele występują w wersjach z jednym kloszem lub jako lampa kilkuramienna. Często te oprawy wykorzystywane są w nowoczesnych aranżacjach projektantów wnętrz. Lampy sufitowe to krótkie żyrandole lub oprawy reflektorowe. Oprawy reflektorowe mają możliwość nakierowania światła dzięki zamontowanym przegubom. One również mogą mieć jeden lub kilka reflektorów. Można w nich stosować żarówki led.

Największe bogactwo wzorów i kolorów występuje w lampach wiszących. Wzornictwo opraw jest rozległe od stylowych po klasyczne aż po nowoczesność oraz lampy loft. Lampy te produkowane są jako pojedyncze lub z kilkoma ramionami. Producent dobiera tak te oprawy aby były nie tylko ładne ale i praktyczne. Oprawy ładnie wyglądają i dobrze świecą. Modne wzornictwo i dobra jakość zachęca klientów do kupna tych lamp.

Do każdej lampy starannie dobrane są klosze, które również występują w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Producent stosuje w tych lampach różne gwinty żarówek od G9 , GU10 po gwinty tradycyjne E14 i E27. W każdym przypadku można stosować żarówki led.

W każdej rodzinie lamp znajdują się również kinkiety, czyli oprawy ścienne. Są one jakby dodatkiem do lamp głównych czyli wiszących lub sufitowych. Czasami jednak są stosowane jako główne oświetlenie gdy nie ma możliwości montażu sufitowego w pomieszczeniu. Kinkiety wzorniczo związane są z lampami głównymi i posiadają akcenty, które przyporządkowują je do lamp wiszących aby stworzyć całość wzoru w pomieszczeniu.

Tak więc kinkiety z konkretnej rodziny ma taki sam klosz jak lampa główna i zwykle taki sam gwint żarówki.

Osobną grupą opraw oświetleniowych są lampki nocne i gabinetowe. Są to oprawy do postawienia na nocnej szafce, biurku lub komodzie.  Pełnią one rolę oprawy doświetlającej pomieszczenie. One również łączą się wzorem z oprawami podstawowymi w rodzinie lamp i dopełniają całości wyposażenia mieszkania.

Sigma produkuje również lampy podłogowe. Ciekawe wzornictwo i szeroka gama kolorystyczna powodują, ze te lampy często znajdują nabywców. Są tu oprawy z abażurami lub z kloszami. One również nawiązują do konkretnej serii z której pochodzą.

Znaleziono 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji