window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-190110563-1');

List of products by brand CLEONI

CLEONI to polski producent opraw oświetleniowych. Na rynku działa od ponad 20 lat. Produkty CLEONI charakteryzują się świetną jakością i nowoczesnym designem. Spora część produktów producenta to oprawy z gipsu. Kinkiety ze światłem padającym na ścianę charakteryzują się ciekawą formą i dobrym wykonaniem. Oprawy można malować na dowolny kolor-  w kolorze ściany, gdzie widać tylko smugę światła albo w kontrastowych kolorach. Wtedy lampa oprócz oświetlenia stanowi ciekawą dekorację ściany.

Osobną grupę stanowią lampy wykonane z betonu.  Kinkiety, plafony sufitowe oraz lampy wiszące w świetnym wykonaniu ozdobią najbardziej wymagające wnętrze. Producent idealnie dobiera do opraw moduły led lub gwinty żarówek. Lampy produkowane są w dwóch odcieniach szarości. Pięknie prezentują się w loftowych, nowoczesnych wnętrzach. Kolejną propozycją Firmy Cleoni są oprawy wykonane z metalu. Zacznijmy od opraw sufitowych  czyli plafonier. Bogactwo kolorystyki oraz form jest niespotykanie duża. Oprawy występują w formie kwadratów, prostokątów oraz okręgów. Ciekawe jest też zróżnicowanie wysokości opraw. Zastosowane obok siebie w różnych rozmiarach tworzą ciekawe formy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz