window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-190110563-1');

Filtruj według

Marka

Marka

Klasa szczelności

Klasa szczelności

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Pomieszczenie

Pomieszczenie

Styl

Styl

Lampy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne

Ilość żarówek

Ilość żarówek

Led

Led

Kategorie

Kategorie

Schodowe

Schodowe

Znaleziono 65 produktów.

Pokazano 1-36 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Lampy schodowe

Schody muszą być nie tylko estetyczne, ale też bezpieczne. Ten czynnik docenia się szczególnie w nocy, kiedy trzeba wejść lub zejść ze schodów. Nie zawsze jest możliwość zaświecenia lampy, dlatego punktowe, dekoracyjne oświetlenie schodowe jest niezwykle potrzebne.

Lampy schodowe umieszcza się po boku schodów, czyli na ścianie. Można też zamontować małe oczka świetlne w kolejnych stopniach. Jedno i drugie rozwiązanie jest dobre, natomiast o tym, które z nich wybrać, musisz zdecydować samodzielnie. Te niepozorne małe lampy schodowe tworzą wyjątkowy nastrój i oryginalny efekt estetyczny. Oświetlenie schodowe z naszej oferty

W naszym katalogu znajdziesz ciekawe rozwiązania na atrakcyjne i praktyczne oświetlenie schodowe. Jeśli cenisz sobie nowoczesne aranżacje, powinny przypaść Ci do gustu wpuszczane reflektory LED. To bardzo oryginalne i modne lampy schodowe, które wyglądają niezwykle elegancko, także przed rozświetleniem.

Lampy schodowe mogą mieć różne barwy. Jeśli szukasz ukojenia i chcesz się wyciszyć, wybierz oświetlenie schodów z ciepłym źródłem światła. Natomiast, gdy szukasz energii i siły do życia, wtedy ciepła barwa żarówek będzie dla Ciebie odpowiednia. Jeśli preferujesz neutralne oświetlenie schodowe, wybierz te o neutralnym źródle światła.

W naszej ofercie mamy też oświetlenie schodów okrągłe, czyli klasyczne. Znajdziesz wśród wielu modeli te o większej i mniejszej średnicy w kolorze białym lub w odcieniach szarości i srebra. Lampy schodowe, które mają wbudowany czujnik ruchu i zmierzchu same się włączają. Nie musisz martwić się o ich rozświetlenie przed nocą.

Oświetlenie schodowe w formie opraw i kinkietów

Oprócz tego, że oświetlenie schodowe umieścisz w ścianie przy każdym schodku, to możesz dodać praktyczne kinkiety. Zamontowane na ścianie czy na suficie będą precyzyjnie doświetlać schody. Oświetlenie schodów może też mieć formę listew LED umieszczonych pod schodkami. Równie ciekawie wyglądają opuszczane nad schody żyrandole.

Sporo osób decyduje się na oświetlenie schodowe jednego rodzaju. Warto jednak trochę poeksperymentować i połączyć kilka źródeł światła w jedną całość. Takie lampy schodowe wyglądają bardzo ciekawie, jeśli zostaną precyzyjnie zamontowane.

Oświetlenie schodów może mieć ciekawe, designerskie kształty. Nie musi być wcale monotematycznie i nudno, bo obok pustych kwadratów i kształtów, są też inne rozwiązania.

Designerskie oświetlenie schodów, bardziej nowoczesne jest również bardzo popularne. Jeden, dwa czy więcej pasów,  które znajdują się na przodzie lampy, wyglądają bardzo ciekawie szczególnie po rozświetleniu. Rzucają poszatkowane punktowe snopy światła na podłogę, co przy zgaszonych lampach głównych wygląda rewelacyjnie.

Kupując oświetlenie schodów, pamiętaj, że nie może być ono zbyt mocne. Szczególnie oczka świetlne powinny rozpraszać delikatne światło. W innym razie powstaje realne zagrożenie poślizgnięcia się, a nawet upadku.

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych modeli lamp schodowych. Do każdej z nich możesz dobrać lampy z podobnej linii i stworzyć oryginalne aranżacyjne zestawienia. Czasami wystarczy dodać jedną lampkę więcej, aby uzyskać mocno osobliwe efekty.