window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-190110563-1');

List of products by brand Rabalux

Marka Rabalux to prawie trzydzieści lat doświadczenia w branży oświetleniowej.

Centrala firmy znajduje się w węgierskim mieście Győr. Firma posiada 10 filii i wysyła towar do 13 krajów Europy. W naszym kraju Rabalux rozgościł się na dobre. Polacy chętnie kupują oprawy wykonane pod tą marką. Lampy Rabalux są dobrze wykonane, mają ciekawe wzornictwo i przystępne ceny. Asortyment opiera się na wielu stylach wnętrzarskich- od dworkowego po klasykę aż do nowoczesności.

Lampy dworkowe to przede wszystkim żyrandole wykonane w kolorze starego brązu lub złota. Ramiona ozdobione są fantazyjnymi dodatkami, całość jest bardzo poprawnie wykonana. Dosyć często lampy występują w tak zwanych rodzinach, czyli żyrandole trzy lub pięcioramienne, do tego kinkiety, pojedyncze lampy wiszące, lampy sufitowe i niekiedy lampy stojące lub stołowe.

Nie inaczej jest z lampami w stylu klasycznym. Bardzo szeroki asortyment obfituje w ciekawe wzory oświetlenia. Lampy te występują jako wiszące, lampy sufitowe czyli plafony , kinkiety oraz lampy podłogowe i lampy stołowe. Tutaj widzimy częściej prostotę w wykonaniu ale w klasycznych kolorach- antycznym złocie, brązach, chromie , srebrnej satynie lub antycznej bieli. Oprawy często posiadają klosze szklane , najczęściej w białym kolorze. Sporą część tych opraw oświetleniowych stanowią lampy z abażurem. Rabalux w swojej ofercie ma zwykle abażury z klasycznej tkaniny. Lampy  najczęściej wyposażone są w gwint E27 lub E14, czasami przy oprawach reflektorowych w gwint GU10.

Oprawy te, ze względu na swoją formę bardzo łatwo dopasować do każdego wnętrza.

W charakterystyce asortymentu Rabalux nie można zapomnieć o lampkach stołowych ceramicznych. Neutralne kolory i klasyczna forma może je wpisać niemal w każdą aranżację sypialni lub salonu. Oprawy te chętnie są kupowane ze względu na dobrą  jakość i ciekawą formę. Lampy stołowe Rabalux wyposażone są w abażury z tkaniny.

Lampy podłogowe oferowane przez Rabalux to wyroby z metalu lub drewna. Klosze do lamp najczęściej są ze szkła, metalu lub tkaniny.

Znaleziono 1 produktów.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji